Braas RuppCeramika
Dachówki ceramiczne Braas

Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby, glazury oraz glazury topline.

 • Rubin 9V

  Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas.
  Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm
  daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach.

 • Rubin 13v

   

  Rubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu.
  Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu
  do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna.
  Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu kolorów w ofercie.

 • Turmalin

   

  Turmalin swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia. Z tego też względu nadaje się wyjątkowo dobrze do stosowania na budynkach o oszczędnej stylistyce.

 • Topas 13V

   

  Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie. Topas 13V to dachówka nadająca szlachetnego charakteru tak nowym budowom, jak i budynkom starszym.

 • OPAL STANDARD

  Wybierając karpiówkę Opal decydują się Państwo na wybór tradycji. Klasyka i nostalgia – to pojęcia, które łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej. Przyjemny charakter, który pożądany jest szczególnie przy naprawie wartościowych budowli zabytkowych. Chętnie stosowana również w nowym budownictwie indywidualnym, mającym na celu wyrażenie tradycyjnego, regionalnego stylu budowy.

BRAAS
Dachówki betonowe Braas

Dachówki betonowe Braas to szeroka gama produktów umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe Braas zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają.

 • Celtycka

  Dachówka Celtycka, oferowana na naszym rynku już od 14 lat, jest najpopularniejszym i najczęściej kupowanym modelem Braas w Polsce już od momentu wprowadzenia na rynek. Sekret jej sukcesu tkwi w ponadczasowym designie – jej symetryczny profil daje harmonijny obraz pokrycia.

 • Bałtycka

  Asymetryczna fala dachówki Bałtyckiej sprawia, iż na każdym dachu powstaje ciekawa gra światła i cieni.Wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu ceniony jest w całej Polsce.

 • Romańska

  Od półwiecza profil dachówki romańskiej wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi.

 • Tegalit Protegon

  Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. Tegalit doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy.

 • Teviva

  Dachówka Teviva charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych jak i remontowanych. Oferowane kolory pasują do szerokiej gamy kolorystycznej aktualnie stosowanej na elewacjach budynków.

Roben
Dachówki ceramiczne

Charakteryzują się dużą szczelnością, wysoką wytrzymałością. Są proste w montażu. W ofercie znajduje się wiele modeli i kolorów: Bergamo- płaska nowoczesna forma Piemont- klasyczny, wytrzymały model MONZAplus- lekka dachówka o dużym formacie Borholm- dachówka o pogłębionym łukowatym wycięciu. Pokrycia ceramiczne na każdy dach. Bogata oferta dachówek w kilkudziesięciu kolorach, formatach i kształcie.

 • Bergamo

  Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły.

 • MONZAplus

  MONZAplus uosabia najwyższy standard jakości o nienagannej perfekcyjnej powierzchni pokrytej kolorową angobą. Zawdzięcza popularność dużemu rozmiarowi.

 • Piemont

  Klasyczny design z nowoczesnym akcentem spłaszczonej fali sprawia, że dobrze komponuje się z bryłami budynków utrzymanych zarówno w bardziej tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce.

 • Bornholm

  Dachówka o kształcie litery S, inaczej nazywana holenderką. Doskonały wybór w przypadku obiektów bardziej tradycyjnych, nawiązujących do stylistyki klasycznej i zabytkowej.

Wieneberger Koramic
Dachówki ceramiczne

Firma Wienerberger w swojej ofercie prezentuje zróżnicowane i atrakcyjne rodzaje pokryć dachowych oraz kompletny system akcesoriów dachowych
Koramic. Oprócz szerokiej gamy kolorów i oryginalnych kształtów, dachówki
Koramic to przede wszystkim stała, wysoka jakość, która zapewnia wieloletnią trwałość dachu i bezpieczeństwo naszego domu. Koramic gwarantuje najwyższe standardy produkcji, a także doskonałe parametry dachówek.

WYLICZYMY TWOJĄ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ
Hurtownia Materiałów Budowlanych z Żywca