Bruk-bet
Okładziny keramzytobetonowe

Wewnętrzne oraz Zewnętrzne okładziny z keramzytobetonu lub gipsu. Wyróżniają się dobrą jakością w super cenie. Ścienne kamienie dekoracyjne z serii Relief są wyjątkową ozdobą, która czerpie inspiracje z naturalnych materiałów. Dostępne w wielu kolorach i kształtach.

Roben
Cegła klinkierowa

Cegły klinkierowe są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i trwałe.Występują w 21 kolorach. Występuje wariant cegły pełnej lub kratówki. Z katalogu możemy wybrac cegły cieniowane, rustykalne, glazurowane, ryflowane lub gładkie. Wymiar 240 x 115 x 71 mm

Przysucha
Płytki klinkierowe

W ofercie dostępne są płytki klinkierowe szkliwione oraz z nieregularnym kształtem lica. Nowa kolekcja Old Castle to naruszona zębem czasu struktura, nieregularny kształt lica i niepowtarzalność każdej z nich, są gwarancją na uzyskanie unikatowego i niebanalnego efektu. Dostępne różne kolory i struktury.

Klinkier King
parapety

Ceramiczne parapety zewnętrzne wykonane z klinkieru to doskonała alternatywa dla innych rozwiązań. Klinkier King Klinker jest materiałem całkowicie odpornym na czynniki atmosferyczne, jest materiałem odpornym na mróz ,jak też na silnie żrące związki kwasowe, oraz zasadowe. Klinkierowe parapety są bardzo łatwe w utrzymania czystości, w zasadzie nie wymagają żadnych prac pielęgnacyjnych, ani konserwacji.

WYLICZYMY TWOJĄ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ
Hurtownia Materiałów Budowlanych z Żywca